Pingel u Industrieel Co., Ltd

                                SMT-de Leverancier van Materiaalvervangstukken &

                                De verwerking en de productie van PCB PCBA

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenSMT PCB Board

Hoofd Hoofdpcb-Kringsraad 40047505/40047506 voor JUKI FX-3 Hoge snelheid Modulaire Mounter

Hoofd Hoofdpcb-Kringsraad 40047505/40047506 voor JUKI FX-3 Hoge snelheid Modulaire Mounter

    • Head Main PCB Circuit Board 40047505 / 40047506 For JUKI FX-3 High Speed Modular Mounter
    • Head Main PCB Circuit Board 40047505 / 40047506 For JUKI FX-3 High Speed Modular Mounter
  • Head Main PCB Circuit Board 40047505 / 40047506 For JUKI FX-3 High Speed Modular Mounter

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Japan
    Merknaam: JUKI
    Certificering: ISO
    Modelnummer: 40047505

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Prijs: Negotiable price
    Verpakking Details: Box
    Levertijd: 1 dag
    Levering vermogen: Groot in voorraden
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Delenaantal: 40047506 Delenmodel: HOOFD HOOFDpcb VAN SMT
    delennaam: HOOFD HOOFDpcb Materiaal: PCB
    machinemodel: JUKI FX-3 Hoge snelheid Modulaire Mounter Garantie: 1 jaar
    Voorraden: Met voorraden Service: Leverings originele herstelt nieuw en gebruikt, ook
    Hoog licht:

    hdi circuit boards

    ,

    universal pcb board

    HOOFD HOOFDpcb 40047505 & 40047506 van SMT voor JUKI FX-3 Hoge snelheid Modulaire Mounter

    40007370 Basisraad van de voederkring

    40001943 de raad van de de controlekring van I/o-

    40001918 de lichte raad van de controlekring

    40001920 ip-X3 kringsraad

    40012048 PCB ASM

    40003313 busbrug LPU

    40003280 cpu kringsraad

    L901E621000 plaatslpu 12 assen

    L901E721000 plaatslpu 24 assen

    KM000000060 AC SERVObestuurder (IQ)

    KM000000030 AC SERVObestuurder (Y)

    E9612721000 AC SERVObestuurder

    E86117150A0 AC SERVOalm PCB

    AU6550N2062 BESTUURDER (X/Y)

    E8601725z.e CONTROLE

    E8602721 AC SERVOBESTURING

    E8603721 PCB VAN GELIJKSTROOM SERVU DRV

    E8610721 IMG-P

    E8604721 I/O CONTROLE

    E8603729 LICHTE CTRL-PCB

    E9609729000 MCM kringsraad

    SUBcpu PWB E8601721OBO

    AC SERVOBESTURING PWB E8602721OAO

    CONTROLE PWB E8601725OAO

    CONTROLE PWB E8601725AAO

    IO CONTROLE PWB E8604721OBO

    IPX-PCB 40028225

    ACHTERraad PWB E8620721OAO

    ARCNET-PCB E8651715AAO

    PCB E9632721000

    PCB E9637721000

    ARCNET-RAAD E8611725POAO

    VERRICHTINGSraad E8603725OAO

    VERRICHTINGSraad E8604725OAO

    VERRICHTINGSraad E8604725AAO

    CAL DE RAAD VAN DE BLOKkring E8609721OAO

    LICHTE DE KRINGSraad E8612725OAO VAN OCC

    LICHTE DE KRINGSraad E8624715OAO VAN BOC

    DE KRINGSraad E8651721OAO VAN DE HOOGTEsensor

    DE KRINGSraad E8611715OAO VAN DE VOEDERbank

    ARCNET-PCB E6057125OAO

    ARCNET-PCB E8651715AAO

    Z PCB 40001902 VAN DE THETAmacht

    ACHTERpcb 40003283 VAN VME

    C-PCI ACHTERraad 40003314

    LICHTE CTRL-PCB 40001904

    LICHTE CTRL-PCB 40001918

    PCB 40001941 VAN DE BASISvoeder

    VEILIGHEIDSpcb 40001924

    IO CTRL-PCB 40001943

    IPX3 PCB 40001921

    IPX3 PCB 40001920

    PCB 40001906 VAN CTRL PWR

    Z PCB 40001928 VAN DE THETA ACHTERraad

    Z THETAext. PCB 40001930

    X-Y MACHTSraad 40003310

    X-Y AMPÈREraad 40003309

    SYNQNET RELAISpcb 40001932

    BUS-BRUG RAAD 40003313

    MCM E9609729000

    MCM E9610729000

    XMP CPCI 40003259

    CPU-RAAD 40003280

    CPU-RAAD 40044475

    N-VERIFIEER I/F-PCB 40029039

    BANKfpi R PCB 40001949

    BANKfpi F PCB 40001951

    CAL DE RAAD VAN DE BLOKkring E8609721OAO

    DRAAG PCB 40001964 VAN HET SENSORrelais

    TEMPRETURE SENSORpcb 40029824

    BODEM LICHTE PCB 40001917

    COAXIALE LICHTE PCB 40001915

    ACHTER LICHTE PCB 40001911

    VERRICHTING PWB 40001953

    VERRICHTING PWB 40001954

    VERRICHTING PWB 40001956

    VERRICHTING PWB 40001957

    HOOFD HOOFDraad 40001926

    HOOFDsensorpcb 40061212

    HOOFDsensorpcb 40001934

    LICHTE PCB 40001982 VAN OCC

    BANKfpi R PCB 40001949

    RS232C VERANDERINGSpcb 40026382

    GLAS PWB 40011454

    40003280 CPU RAAD

    HOOFD HOOFDpcb 40001926

    Ip-X3R 40052359

    IMG-P E86087290B0

    E86077210A0 HOOFDleiding

    JUKI 750 LASER E9631721000 6604054 DE COMMISSIE VAN 40000461 PCB VAN Z CTRL DRUKfig. 40000504 DE DEKKING F 40000513 VGA-DIS-PCB DEKKING 40001237 OCC-BASIS 50 BASIS 60 40001256 HOOFD HOOFDpcb-BASIS 50 40001269 HOOFD HOOFDpcb-BASIS 60 STEUN 60 40001583 BANKpcb F ASM 40001584 BANKpcb R ASSY 40001588 DE COMMISSIE ASM VAN BANKpcb VAN RELAISpcb VAN 40001249 OCC-RELAISpcb VAN 40001270 HMS-PCB VAN PCB VAN CTRL PWB. 40001593 IPX3-DE COMMISSIE ASM VAN PCB. VAN 40001820 IPX3-PCB (50) DE COMMISSIE ASM. 40001902 Z-PCB ASM VAN DE THETAmacht. 40001904 LICHTE CTRL-PCB ASM. (60) 40001906 PCB ASM VAN CTRL PWR. 40001911 ACHTER LICHTE PCB ASM. 40001913 STADSLICHTpcb ASM. 40001915 COAXIALE LICHTE PCB ASM. 40001917 BODEM LICHTE PCB ASM. 40001918 LICHTE CTRL-PCB ASM. (50) 40001920 IP X3 PCB ASM 40001921 IPX3PCB ASM B 40001924 VEILIGHEIDSpcb ASM. 40001926 HOOFD HOOFDpcb ASM. 40001928 Z-PCB ASM 40001930 Z-THETAext. PCB ASM 40001931 SYNQNET-RELAIS PCB 40001932 SYNQNET-RELAISpcb ASM VAN DE THETA ACHTERraad. 40001934 HOOFDsensorpcb ASM. 40001936 OCC-RELAIS (50) PCB ASM. 40001938 OCC-RELAISpcb ASM. 40001939 ZIJ LICHTE PCB-EENHEID ASM 40001941 PCB ASM VAN DE BASISvoeder. 40001943 PCB ASM VAN I O CTRL. 40001945 MACHTSpcb ASM. 40001946 DRAAG PCB 40001947 DRAGEN PCB ASM 40001949 BANK/FPI-R PCB ASSY 40001951 BANK/FPI-F PCB ASM 40001959 OCC EEN LICHTE PCB ASM. 40001961 OCC V LICHTE PCB ASM. 40001964 DRAAG PCB ASM VAN HET SENSORrelais. 40001975 OCCV-PCB ASM 40001979 LICHTE PCB ASM 40001980 HMS5-PCB ASM 40001982 OCC VAN OCC C EEN LICHTE PCB ASM 40003283 VAN DE MACHTSpcb 40007364 VAN PCB ASM 40007363 VAN VME ACHTER VAN DE MACHTSpcb ASM 40007365 Z VAN DE DE THETAmacht VAN DE DE THETAmacht VAN PCB 40007366 Z DE BASIS-VOEDER VAN DE VEILIGHEIDSpcb ASM 40007370 VAN PCB ASM 40007368 VAN DE DE POSITIEverbinding VAN PCB ASM 40007371 DE POSITIE-VERBINDING VAN PCB 40007372 PCB VAN DE TRANSPORTBANDpcb ASM 40007375 CALBLOCK VAN PCB ASM 40007374 40007376 VAN BLOKcal PCB ASM 40012047 VERRICHTINGSpcb 40012049 VERRICHTINGSsw PCB (71-671.026) 40012050 VERRICHTINGSsw PCB ASM 40013605 SCHAALi/f PCB ASM 40014232 DE REPARATIE ASM 40024254 SCHAALpcb ASM 40026001 VERANDERING-PCB DEKKING 40026382 RS232C-VERANDERINGSpcb ASM 40026447 VAN VERRICHTINGSpcb N-VERIFIËREN I/F-PCB ASM 40028224 IPX-PCB ASM VOOR KE730/740 40028225 IPX-PCB ASM VOOR KE750/760 40029039 N-VERIFIËREN I/F-PCB ASM (GX5) PCB ASM 40030345 VAN DE 40029824 TEMPERATURENsensor SIGNAAL PCB ASM 40031754 ICX PCB 40034286 ATS-PCB GEHELE ASM 40040690 HOOFDpcb ASM 40041117 SCN-PCB ASM 40041206 HOD-PCB ASM 40042045 TRANSPORTBANDpcb ASM 40042153 AWC-PCB ASM 40042216 DIENBLAD GELEIDE (10) PCB ASM 40042218 DIENBLAD GELEIDE (15) PCB ASM 40042575 LANGZAME WIJZEctrl PCB ASM 40044553 VEILIGHEIDSpcb ASM 40044557 X-Y RELAISpcb ASM 40044561 HOOFD HOOFDpcb ASM 40044565 HOOFDrelaispcb ASM 40046216 HOOFDpcb A (6D) ASM 40046217 HOOFDpcb A (6S) ASM 40046218 HOOFDpcb A (5D) ASM 40046219 HOOFDpcb A OMZETTEN (5S) ASM 40046222 HOOFDpcb (6S) ASM 40046223 HOOFDpcb A (5D5S) ASM 40047502 ETHER-BELANGRIJKSTE PCB ASM 40047504 ETHER-SLAAF PCB ASM 40047506 HOOFD-BELANGRIJKSTE PCB ASM 40047508 OCC EEN LICHTE PCB ASM 40047512 LICHTE PCB ASM 40047514 X-Y-RELAISpcb ASM 40047518 VAN OCC C BASIS-DRAGEN PCB ASM 40047520 VERRICHTINGSpcb VOORasm 40047522 MACHTSpcb ASM 40047524 ZT-MACHTSpcb ASM 40047526 MECH-BANKpcb ASM

    Contactgegevens
    Ping You Industrial Co.,Ltd

    Contactpersoon: Ms. Becky Lee

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)