Pingel u Industrieel Co., Ltd

                                SMT-de Leverancier van Materiaalvervangstukken &

                                De verwerking en de productie van PCB PCBA

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productende oppervlakte zet delen op

JUKI-de Oppervlakte zet de Machinedelen E21189980A0 van Materiaalsmt KALIBERatc COMPENSATIEwerkgever 25 V00 op

JUKI-de Oppervlakte zet de Machinedelen E21189980A0 van Materiaalsmt KALIBERatc COMPENSATIEwerkgever 25 V00 op

    • JUKI Surface Mount Equipment SMT Machine Parts E21189980A0 JIG ATC OFFSET BOSS 25 V00
    • JUKI Surface Mount Equipment SMT Machine Parts E21189980A0 JIG ATC OFFSET BOSS 25 V00
  • JUKI Surface Mount Equipment SMT Machine Parts E21189980A0 JIG ATC OFFSET BOSS 25 V00

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Japan
    Merknaam: JUKI
    Certificering: ISO
    Modelnummer: KALIBERatc COMPENSATIEwerkgever 25 V00

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Prijs: Negotiable price
    Verpakking Details: Box
    Levertijd: 1 dag
    Levering vermogen: Groot in voorraden
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    onderdeelnummer: E21189980A0 Delenmodel: Kaliberbepalingskalibers
    delennaam: KALIBERatc COMPENSATIEwerkgever 25 V00 Materiaal: Roestvrij Staal
    Funtion: JUKI-de Oppervlakte zet Technologievervangstukken op Garantie: 1 jaar
    Voorraden: Met voorraden

    E21189980A0 KALIBERatc COMPENSATIEwerkgever 25 V00 voor JUKI-Oppervlakte zet Technologiemateriaal op
    DE VERBINDENDE KRAAG VAN JUKI E3259760000
    HET SCHUTBLADkurk VAN JUKI E3260760000
    HET METAALrubberschuiver L=430 VAN JUKI E3261855000
    HET METAALrubberschuiver L=350 VAN JUKI E3262855000
    JUKI E3263855000 <>>>
    DE UITWERPEReenheid VAN JUKI E32707290A0
    DE UITWERPEReenheid IC VAN JUKI E32717290A0
    DE SOLENOÏDEklep VAN JUKI E3271760000
    DE SOLENOÏDEklep VAN JUKI E3272729000
    DE CILINDER VAN JUKI E3272760000
    DE FILTERelement VAN JUKI E3273729000
    DE SNELHEIDScontrolemechanisme VAN JUKI E3273760000
    DE SCHAKELAAR VAN JUKI E3274729000
    DE KNALPOT VAN JUKI E3274760000
    DE HANDklep VAN JUKI E3275760000
    DE WEERHAAKelleboog VAN JUKI E3276760000
    VAN DE HET METAALrubberschuiver VAN JUKI E3281855000 HET VERBINDINGSSTUK L=430
    VAN DE HET METAALrubberschuiver VAN JUKI E3282855000 HET VERBINDINGSSTUK L=350
    VAN DE HET METAALrubberschuiver VAN JUKI E3283855000 HET VERBINDINGSSTUK L=200
    SLECHTE MARK VAN JUKI E32907210A0 LEZER ASM (730/740)
    SLECHTE MARK VAN JUKI E32907250A0 LEZER ASM
    DE LENShouder VAN JUKI E3291721000 BM
    DE LENShouder VAN JUKI E3291725000 BM
    DE MANIERkoppeling VAN JUKI E3292760000 ÉÉN
    DE SPOELbasis VAN JUKI E3294760000
    DE GROTE SPOEL VAN JUKI E32947600A0 VOOR 8.8/12MM
    JUKI E32977290A0 HOOFD (40) ASM
    DE TERUGKEER SP 12/16 VAN JUKI E3300706A00
    JUKI E33007150A0 IC HOOFDasm.
    HOOFDplaat 10 ASM VAN JUKI E33007290A0.
    JUKI E33007500A0 COMBINEERT HOOFD -560
    DE HOOFDsteun VAN JUKI E33007800A0 (1/2)
    JUKI E33007800B0 COMBINEERT HOOFDasm
    VAN DE DE ROLmontage VAN JUKI E3301706AB0 BASIS 12 ASM
    DE HOOFDeenheid ASM VAN JUKI E33017150A0 IC.
    JUKI E33017150B0 IC HOOFDasm
    HOOFDplaat 10 VAN JUKI E3301729000
    DE HOUDER VAN JUKI E3301755000 BM CENCER
    DE HOOFDsteun VAN JUKI E3301780000
    DE HOOFDhartversterking ASM VAN JUKI E33017800A0
    DE SCHACHT ASM VAN JUKI E33027150A0 IC.
    DE DEKKING A6D VAN JUKI E3302723000 C
    DE CILINDERsteun VAN JUKI E3302780000
    ROLLING WAPEN 12 ASM VAN JUKI E33037060A0
    DE PIJPschuif VAN JUKI E3303715000 IC
    DE HOOFDplaat ASM VAN JUKI E33037250A0. (750)
    DE CILINDERsteun VAN JUKI E3303780000
    JUKI E3304706000 DIE 12 HUISVEST
    JUKI E3304706000A DIE 12 HUISVEST
    JUKI E33047060A0 DIE 12 HUISVEST
    JUKI E33047060A0A DIE 12 ASM HUISVEST
    DE SPOEL DIE VAN JUKI E33047060B0 12 ASM HUISVEST
    DE SPOEL DIE VAN JUKI E33047060B0A 12 ASM HUISVEST
    DE PIJP VAN JUKI E3304715000 IC
    DE HOOFDplaat ASM VAN JUKI E33047250A0
    DE SLAGschacht A VAN JUKI E3304780000
    JUKI E3305706A00 REEL_SP 12/16
    DE OLIEverbinding VAN JUKI E3305715000
    DE HOOFDplaat VAN JUKI E3305725000 (750)
    DE SLAGschacht B VAN JUKI E3305780000
    HET LAGERBeëindigen VAN JUKI E3306171000
    DE SPOELschacht VAN JUKI E3306706000
    DE SPOELschacht VAN JUKI E3306706000A
    DE SPOELschacht ASM VAN JUKI E33067060G0
    DE DUWkraag VAN JUKI E3306715000
    DE DE TERUGKEERlente VAN JUKI E3306780000
    DE VOCHTIGERE LENTE VAN JUKI E3307780000
    HET OMHULSEL VAN JUKI E3308715000
    DE LENTEhouder VAN JUKI E3308780000
    JUKI E3309780000 BEET STEUN
    DE BANDhouder 12 VAN JUKI E3310706000A
    DE BANDhouder 12 FF12 ASM VAN JUKI E33107060A0
    DE BANDhouder 12 ASM VAN JUKI E33107060A0A
    HOOFDplaat 20 ASM VAN JUKI E33107290A0.
    JUKI E3310780000 0,8 BEETJES
    HOOFDplaat 20 VAN JUKI E3311729000
    DE SPUIThouder VAN JUKI E3311780000 KP480
    JUKI E3312706AA0 HAALT RUBBER12-ROL ASM TE VOORSCHIJN
    DE LINEAIRE GIDS VAN JUKI E3312715000
    DE NAALDbasis VAN JUKI E3312780000
    DE LENTE VAN DE DE SPUITgreep VAN JUKI E3313780000
    DE KURK VAN JUKI E3314780000
    DE VOCHTIGERE LENTE VAN JUKI E3315715000
    DE PLASTIC DUIKER VAN JUKI E3315780000
    DE SCHUIFspeld VAN JUKI E3316715000
    DE ADAPTERbuis VAN JUKI E3316780000
    DE SCHUIFverbindingsstuk VAN JUKI E3317715000
    DE VERSPREIDERsteun VAN JUKI E3318715000
    DE VERSPREIDER VAN JUKI E3319715000 IC
    JUKI E3320706A00 PRESSURE_ROLLER12
    DE PLAAT VAN DE DE VERSPREIDERgreep VAN JUKI E3320715000
    DE KOPPELING VAN JUKI E3321715000
    JUKI E3322706A00 PRESSURE_ROLLER_SH
    DE VERBINDING VAN JUKI E3322715000
    DE HOOFDplaat ASM VAN JUKI E33247250A0. (7620)
    HET HOOFDkussen VAN JUKI E3325729000
    DE TRANSPORTBAND VAN JUKI E3330671000
    DE HOOFDplaat 30R VAN JUKI E3331729000
    DE GIDS VAN DE DE BANDrol VAN JUKI E3335706000
    VAN DE DE BANDrol VAN JUKI E3336706000 GIDS SH 12
    DE LUCHTspuit VAN JUKI E3350780000
    HOOFDplaat 10 VAN JUKI E3351729000 (HC)
    ATC #16 VAN JUKI E3351760000 HANDBOEK 1608
    DE NYLON BUIS VAN JUKI E3351780000
    JUKI E3352780000 VACUÜMpad
    DE HOOFDplaat 20HC ASM VAN JUKI E33607290A0
    DE HOOFDplaat 20HC VAN JUKI E3361729000
    JUKI E3371706A00 COVER_TAPE_GAUIDE
    DE GIDShefboom VAN JUKI E3400706000
    JUKI E34007150A0 „ATC ASM., ST“
    ATC ASM VAN JUKI E34007270A0
    HOOFD -560 VAN JUKI E34007500A0 QFP
    JUKI E34007800A0 QFP HOOFDasm (STD)
    ATC VAN JUKI E3401715000 STEUN
    ATC VAN JUKI E34017150A0 EENHEID ASM.
    ATC VAN JUKI E34017210A0 EENHEID ASM. (730)
    DE DIAplaat VAN JUKI E3402700000
    DE DIAplaat VAN JUKI E3402715000
    DE BASISbrug VAN JUKI E3402721000 (730)
    DE DEKKING DIE VAN JUKI E34027230A0 ASM REMODELLEERT
    DE BASISbrug VAN JUKI E3402725000 (750)
    DE NAALD UITGEZOCHTE ASM VAN JUKI E34028020A0 OP
    ATC VAN JUKI E3403700000 DIA ZIJschroef ASM
    DE GIDSverbindingsstuk VAN JUKI E3403715000
    ATC VAN JUKI E3403721000 NAGEL
    DE DUWwasmachine VAN JUKI E3404700000
    ATC VAN JUKI E3404715000 SPELD
    ATC VAN JUKI E3404715A00 SPELD
    ATC VAN JUKI E3404721000 STEUNhoek
    DE CILINDERsteun VAN JUKI E3405700000
    ATC VAN JUKI E34057150A0 CILINDER ASM.
    ATC VAN JUKI E3405721000 BASIS (730)
    ATC VAN JUKI E3406715000 VERBINDINGSSTUK
    ATC VAN JUKI E3406721000 SPELDT A
    ATC VAN JUKI E3407700000 VERBINDINGSSTUK
    DE DIAplaat VAN JUKI E3407721000 (730)
    ATC VAN JUKI E3408721000 HOEK
    HET ETIKET VAN DE DE PIJPplaats VAN JUKI E3409700000
    ATC VAN JUKI E3409721000 VERBINDING
    DE KURK VAN JUKI E3410700000
    ATC VAN JUKI E3410721000 ETIKETTEERT A
    DE WASMACHINE VAN JUKI E3411700000
    ATC VAN JUKI E3411715000 HOEK
    ATC VAN JUKI E3411721000 ETIKET B
    ATC VAN JUKI E3412715000 VERBINDING
    DE SCHUIF VAN JUKI E3412721000
    ATC VAN JUKI E3413715000 LEIDT A
    HET VERBLIJF VAN DE DE SPAANDERdoos VAN JUKI E3413725000
    ATC VAN JUKI E3414715000 GIDS B
    ATC VAN JUKI E3415715000 GIDSbout
    ATC VAN JUKI E3421725000 NAGEL (7520)
    ATC VAN JUKI E3422725000 NAGEL (7620)
    JUKI E3423706A00 GRIP_PLATE_SH-B
    ATC VAN JUKI E3423725000 STEUNhoek (7520)
    ATC VAN JUKI E3424725000 STEUNhoek (7620)
    DE NAALD SCHONER S VAN JUKI E3431802000
    DE NAALD SCHONER M VAN JUKI E3432802000
    ATC VAN JUKI E34517210A0 EENHEID ASM. (740)
    DE BASISbrug VAN JUKI E3452721000 (740)
    DE BASISbrug VAN JUKI E3452725000 (760)
    ATC VAN JUKI E3453721000 BASIS (740)
    ATC VAN JUKI E3454721000 SPELD B
    ATC VAN JUKI E3454725000 STEUNhoek (760)
    DE DIAplaat VAN JUKI E3455721000 (740)
    ATC VAN JUKI E3456721000 ETIKET C
    VAN DE HET SLOThouder VAN JUKI E3500706000 BLOK 12
    DE AUTOMAAThoofd VAN JUKI E35007500A0 (560)
    DE AUTOMAAT HOOFDasm VAN JUKI E35007550A0.
    DE AUTOMAAT HOOFDasm VAN JUKI E3500755AA0
    DE AUTOMAAT ASM VAN JUKI E3500755AB0
    HET SLOThouder 12 ASM VAN JUKI E35017060A0.
    HET SLOThouder 12 VAN JUKI E35017060A0A
    DE AUTOMAAT SV BRCKET VAN JUKI E3501750000
    DE VOEDERbasis VAN JUKI E3501760000
    JUKI E3502750000 REGULATER BRCKET
    DE STEUN VAN JUKI E3502755000 SYLINGE U/D
    DE STEUN ASM VAN JUKI E35027550A0 SYLINGE U/D.
    DE ROLbasis VAN JUKI E3502760000
    HET RUBBER VAN JUKI E3503755000 SYLINGE
    HET DIENBLAD VAN JUKI E3503760000 BASEERT A
    DE SPUIThouder VAN JUKI E3504755000
    HET DIENBLADbasis B VAN JUKI E3504760000
    DE LINEAIRE GIDS VAN JUKI E3505755000
    HET DIENBLAD A VAN JUKI E3505760000
    DE HET SLOTlente 12 VAN JUKI E3506706000
    JUKI E3506716000 PAST PRESSER AAN
    HET DIENBLAD B VAN JUKI E3506760000
    JUKI E3507755000 D? OP DE LENTE
    JUKI E3507760000 BLOKKEERT A
    JUKI E3508755000 D? VOCHTIGER SP
    HET BLOK B VAN JUKI E3508760000
    ENDPLATE L VAN JUKI E3509855000
    DE TERMINAL VAN JUKI E3510755000 SV
    JUKI E35107550A0 SV EINDasm.
    DE REGELINGSblok VAN JUKI E3510760000
    ENDPLATE R VAN JUKI E3510855000
    PIJP BINNEN 101 VAN JUKI E3511721000
    DE KNOP VAN JUKI E3511755000 SYLINGE
    HET BLOK E VAN JUKI E3511760000
    HET RELAISpwb DEKKING VAN JUKI E3512729000 C
    JUKI E35127550A0 SYLINGE ASM.
    JUKI E3512755AA0 CYLINGE ASM
    DE ZIJplaat VAN JUKI E3512760000
    HET CENTRUMdekking VAN JUKI E3513760000
    DE DE KLEMlente VAN JUKI E3513855000 M
    PIJP BINNEN 104 VAN JUKI E3514721000
    DE KURK VAN JUKI E3514760000
    VAN DE HET SLOThouder VAN JUKI E3515706AA0 VERBINDING 12 ASM
    PIJP BINNEN 105 VAN JUKI E3515721000
    DE CONTROLEdoos VAN JUKI E3515760000
    DE DOOSdekking VAN JUKI E3516760000
    DE ROL ASM VAN JUKI E3517760000
    DE ROL ASM VAN JUKI E35177600A0.
    DE KERN ASM VAN JUKI E3518760000.
    DE PIJP BINNENspeld VAN JUKI E3519721000
    JUKI E3519760000 SPRINGT A OP
    DE KIPWAGENschroef VAN JUKI E3520721000
    DE LENTE B VAN JUKI E3520760000
    HET BEËINDIGENdekking VAN JUKI E3520855000 M
    DE PIJPschuif 101 VAN JUKI E3521721000
    HET VERBINDINGSSTUK VAN JUKI E3521760000 VR
    HET BEËINDIGENkurk VAN JUKI E3521855000 M
    DE PIJPschuif 102 VAN JUKI E3522721000
    ATC VAN JUKI E3522729000 BASIS 10
    DE PIJPschuif 103 VAN JUKI E3523721000
    DE DUWwasmachine S VAN JUKI E3523729000
    HET WERKdekking VAN JUKI E3523760000
    DE PIJPschuif 104 VAN JUKI E3524721000
    HET BLOK 21C VAN JUKI E3524760000
    BUITEN DE STEUNplaat C VAN JUKI E3525729000
    HET BLOK 32C VAN JUKI E3525760000
    BUITEN DE STEUNplaat S VAN JUKI E3526729000
    DE GIDSverbindingsstuk VAN JUKI E3527729000
    DE PIJPschuif 101CVS VAN JUKI E3528721000
    ATC VAN JUKI E3528729000 VERBINDING
    DE PIJPschuif 102CVS VAN JUKI E3529721000
    ATC VAN JUKI E35307290A0 EENHEID 20 ASM.
    ATC VAN JUKI E3531729000 BASIS 20
    DE WIG VAN JUKI E3531855000 M (0,1)
    DE DIAplaat 20 VAN JUKI E3532729000
    DE WIG VAN JUKI E3532855000 M (0,05)
    DE WIG VAN JUKI E3533855000 M (0,01)
    DE DE PIJPlente 104 VAN JUKI E3544721000
    ENDPLATE VAN JUKI E3551855000
    HET BEËINDIGENkurk VAN JUKI E3557855000 M
    PIJP BINNEN 201 VAN JUKI E3561721000
    PIJP BINNEN 203 VAN JUKI E3563721000
    ATC VAN JUKI E3564729000 VERBINDINGSSTUKrubber
    DE PIJPschuif 201 VAN JUKI E3571721000
    DE PIJPschuif 202 VAN JUKI E3572721000
    DE PIJPschuif 203 VAN JUKI E3573721000
    DE STEUNwapen VAN JUKI E3600706000
    DE STEUNwapen VAN JUKI E3600706000A
    DE STEUN ASM VAN JUKI E36007060A0.
    DE SPOELsteun ASM VAN JUKI E36007060A0A
    DE SPOELsteun ASM VAN JUKI E36007060A0B
    DE SPOELsteun 12 ASM VAN JUKI E36007060B0
    DE SPOELsteun 12 ASM VAN JUKI E36007060B0B
    DE SPOELsteun 12 ASM VAN JUKI E36007060B0C
    HET BLOK ASM VAN JUKI E36007210A0 CAL. (STA)
    HET EXCLUSIEF-GEBRUIKSstadium ASM VAN JUKI E36007500A0 (STD)
    JUKI E3601706000 REEL_SUPPORT_BASE
    DE BASIS VAN DE DE SPOELsteun VAN JUKI E36017060A0
    DE CAMERAhouder VAN JUKI E3601755000 T
    DE GIDSrol 12/16 VAN JUKI E3602706000
    DE TRIBUNE VAN JUKI E3602721000 CAL
    JUKI E3602755000 T? CRT STEUN
    SH DE GIDSrol VAN JUKI E3603706000

    Contactgegevens
    Ping You Industrial Co.,Ltd

    Contactpersoon: Ms. Becky Lee

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)