Pingel u Industrieel Co., Ltd

                                SMT-de Leverancier van Materiaalvervangstukken &

                                De verwerking en de productie van PCB PCBA

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productende oppervlakte zet delen op

E3071729000 Dragende het Materiaalvervangstukken van de Wiggena1 JUKI SMT Plaatsing

E3071729000 Dragende het Materiaalvervangstukken van de Wiggena1 JUKI SMT Plaatsing

    • E3071729000 Bearing Shims A 1 JUKI SMT Placement Equipment Spare Parts
    • E3071729000 Bearing Shims A 1 JUKI SMT Placement Equipment Spare Parts
  • E3071729000 Bearing Shims A 1 JUKI SMT Placement Equipment Spare Parts

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Japan
    Merknaam: JUKI
    Certificering: ISO
    Modelnummer: DRAGENDE WIG A1

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Prijs: Negotiable price
    Verpakking Details: Box
    Levertijd: 1 dag
    Levering vermogen: Groot in voorraden
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    onderdeelnummer: E3071729000 Delenmodel: lager
    delennaam: DRAGENDE WIG A1 Materiaal: Katoen
    Funtion: De Vervangstukken van het de Plaatsingsmateriaal van JUKI SMT Garantie: 1 jaar
    Voorraden: Met voorraden

    E3071729000 DRAGENDE het Materiaalvervangstukken van de WIGa1 JUKI SMT Plaatsing
    DE BESCHERMDE KABEL VAN JUKI HW001810080
    DE VLAKKE KABEL 34CORES VAN JUKI HW001900340
    DE SCHEDEkabel VAN JUKI HW001980020
    BAND 10 AWG28 VAN JUKI HW001990200 GLB
    BAND 13 AWG28 VAN JUKI HW001990260 GLB
    BAND 20 AWG28 VAN JUKI HW001990400 GLB
    BAND 25 VAN JUKI HW001990500 GLB
    BAND 32 AWG28 VAN JUKI HW001990640 GLB
    HET SCHILDdraad 4CORES AWG14 VAN JUKI HW002000040
    HET SCHILDdraad 4 KERNEN AWG18 VAN JUKI HW002010040
    DE DRAADawg28 ZWARTE VAN JUKI HW100180000
    DE DRAADawg14 BLOK VAN JUKI HW100230000
    DE DRAADawg14 ROOD VAN JUKI HW100230220
    DE DRAAD AWG14 GREEN/YELLOW VAN JUKI HW100230450
    DE GROENE DRAAD AWG14 VAN JUKI HW100230550
    DE DRAADawg14 BLAUW VAN JUKI HW100230660
    DE DRAADawg14 WIT VAN JUKI HW100230990
    DE DRAAD AWG12 GREEN/YELLOW VAN JUKI HW100240540
    DE DRAADawg10 ZWARTE VAN JUKI HW100250000
    DE DRAADawg10 ROOD VAN JUKI HW100250220
    DE DRAADawg10 WIT VAN JUKI HW100250990
    DE DRAADawg20 WIT VAN JUKI HW100470000
    DE DRAAD VAN JUKI HW100480990
    DE KABEL VAN JUKI HW100700000
    DE DRAADawg16 BLAUW VAN JUKI HW100710660
    DE DRAAD 0.75SQ GREEN/YELLOW VAN JUKI HW100790540
    DE DRAAD VAN JUKI HW100830000 JP-3
    DE DRAADawg14 ZWARTE VAN JUKI HW100850000
    DE BRUINE DRAAD AWG14 VAN JUKI HW100850110
    DE DRAADawg14 ROOD VAN JUKI HW100850220
    DE DRAAD AWG14 ORNAGE VAN JUKI HW100850330
    DE DRAADawg14 PURPLE VAN JUKI HW100850770
    DE DRAAD AWG18 GREEN/YELLOW VAN JUKI HW100890540
    DE DRAAD1.5sq ZWARTE VAN JUKI HW100900000
    DE DRAAD AWG16 GREEN/YELLOW VAN JUKI HW100900540
    DE DRAADawg14 ROOD VAN JUKI HW100920220
    DE DRAAD10sq ZWARTE VAN JUKI HW100990000
    DE DRAAD 10SQ GREEN/YELLOW VAN JUKI HW100990450
    DE DRAADzwarte VAN JUKI HW200110000
    DE DRAADrood VAN JUKI HW200140000
    DE GELE DRAAD AWG26 VAN JUKI HW200160000
    DE GROENE DRAAD AWG26 VAN JUKI HW200170000
    DE BRUINE DRAAD AWG26 VAN JUKI HW200180000
    DE DRAADawg24 ZWARTE VAN JUKI HW200250000
    DE DRAADawg22 BLAUW VAN JUKI HW200370000
    DE GROENE DRAAD AWG18 VAN JUKI HW200640000
    DE DRAADawg24 SINAASAPPEL VAN JUKI HW200860000
    JUKI HW500160000 GLB 12CORES 0.5SQ
    HET KOORD 6P VAN JUKI HW500180000 CABTYRE
    JUKI HW500320000 GLB 8CORES 0.5SQ
    JUKI HW5F18S1298 GLB 9CORES 0.5SQ
    HET KOORDring VAN JUKI HX000210000
    DE GIDSspoor VAN JUKI HX000260000
    DE BASISdelen VAN JUKI HX00026000A
    HET RUBBER DAT VAN JUKI HX00055000A A RINGT
    DE RUBBERring B VAN JUKI HX00055000B
    DE DICHTINGSRING VAN JUKI HX00055000D
    DE DICHTINGSRING VAN JUKI HX00055000E
    JUKI HX00055000G RUBBERBush
    DE DICHTINGSRING VAN JUKI HX00055000J
    JUKI HX00055000L BUSH
    DE RUBBERring VAN JUKI HX00055000N
    HET VERBINDINGSSTUK VAN JUKI HX00056000B
    HET VERBINDINGSSTUK VAN JUKI HX00056000C
    DE KABELband CV-200 VAN JUKI HX00065000A
    DE KABELband VAN JUKI HX00065000B
    DE KABELband 350 VAN JUKI HX00065000C
    JUKI HX00096000A DIE BUSH SCHERPT
    DE STEUN VAN PCB VAN JUKI HX00115000A
    DE KLEM VAN JUKI HX00150000A
    DE KLEM VAN JUKI HX00150000B
    DE KLEM VAN JUKI HX00150000C
    DE KLEM VAN JUKI HX00150000E
    DE KABELklem VAN JUKI HX00150000K
    DE KLEM VAN JUKI HX00150000N
    DE KLEM VAN JUKI HX001510000 MET KLEM
    DE ZOEMER VAN JUKI HX00153000A
    DE WASMACHINE VAN JUKI HX00193000A INSUIATION
    DE KLEM VAN JUKI HX002050000
    De VOEDING van JUKI HX002130000 (+5V 3A)
    De VOEDING van JUKI HX002140000 (+24V 2.1A)
    DE VOEDING 5V/3A VAN JUKI HX00214000A
    JUKI HX002210000 BUSH
    DE DICHTINGSRING VAN JUKI HX00221000B
    JUKI HX00223000A BUSH KG-032
    JUKI HX00227000A BUSH
    DE NYLON BAND VAN JUKI HX00233000A
    DE KABELband VAN JUKI HX00233000B
    JUKI HX00242000F SPECER
    DE BAND VAN JUKI HX00268000A
    DE VLAKKE WASMACHINE VAN JUKI HX002880000 VOOR ISOLATIE
    DE BAND VAN JUKI HX002920000
    HET VERBINDENDE DEEL VAN JUKI HX00292000A
    DE VASTE BASIS VAN JUKI HX002940000
    De DISKETTE tweede van JUKI HX00304000A
    DE BUIS VAN JUKI HX00307000A
    HET GLAS PLAKBAND VAN JUKI HX003130000
    JUKI HX003140000 SPIRAALVORMIGE TABE
    DE SPIRAALVORMIGE BUIS VAN JUKI HX00314000A
    DE SPIRAALVORMIGE BUIS VAN JUKI HX00314000B
    DE SPIRAALVORMIGE BUIS VAN JUKI HX00314000C
    DE OPEENVOLGINGScpu EENHEID VAN JUKI HX003150000
    DE OPEENVOLGINGScpu EENHEID VAN JUKI HX003150010
    DE OPEENVOLGINGScpu EENHEID VAN JUKI HX003150020
    DE OPEENVOLGINGScpu EENHEID VAN JUKI HX003150030
    DE OPEENVOLGINGScpu EENHEID VAN JUKI HX003150040
    DE OPEENVOLGINGScpu EENHEID VAN JUKI HX003170000
    DE VOEDING VAN JUKI HX003180000
    DE OMSCHAKELINGSvoeding VAN JUKI HX003200000
    DE MACHT 6V VAN JUKI HX003210000 GELIJKSTROOM
    De VOEDING 24V van JUKI HX003240000
    DE EINDbasis VAN JUKI HX003250000
    DE DICHTINGSRING VAN JUKI HX003260000
    JUKI HX00326000A BUSH
    JUKI HX00326000B BUSH
    DE DICHTINGSRING VAN JUKI HX00326000C
    DE KABELdelen VAN JUKI HX00326000H
    DE KOEPELstop VAN JUKI HX00326000M
    DE VOEDING +5V VAN JUKI HX003270000
    HET VERBINDINGSSTUK VAN JUKI HX00334000C
    HET VERBINDINGSSTUK VAN JUKI HX00334000D
    DE RAADSverbindingsstuk VAN JUKI HX003350000
    HET VERBINDINGSSTUK VAN JUKI HX00335000B
    HET VERBINDINGSSTUK VAN JUKI HX00335000C
    HET VERBINDINGSSTUK VAN JUKI HX00335000D
    HET VERBINDINGSSTUK VAN JUKI HX00335000E
    HET VERBINDINGSSTUKep-3 VAN JUKI HX00335000G
    DE VOEDING VAN JUKI HX003360000
    DE VOEDING VAN JUKI HX00336000A
    DE NAGEL VAN JUKI HX003390000
    HOOFDpwb NAGEL BSF-440 VAN JUKI HX00339000D
    DE UITRUSTINGSdelen VAN JUKI HX003440000
    DE NAGEL VAN JUKI HX003540000
    DE STEUN L=8MM VAN PCB VAN JUKI HX00354000B
    DE BASISdelen VAN JUKI HX00354000C
    DE DELEN VAN JUKI HX00354000D PWB
    DE NAGEL VAN JUKI HX00354000E PWB
    VAN DE DE RAADSsteun VAN JUKI HX00354000G DELEN TSB5.5-15
    NAGEL 12,5 VAN JUKI HX00354000H PWB
    HET DEEL VAN DE DE KABELband VAN JUKI HX003600000
    DE KABELdeel VAN JUKI HX003630000
    DE BUIS VAN JUKI HX003640000
    HET KOORDdeel VAN JUKI HX00364000C
    DE BUIS VAN JUKI HX00364000D
    DE HOUDER VAN JUKI HX003650000
    DE VOEDING VAN JUKI HX003660000
    JUKI HX003670000 BUSH (RANDwacht)
    JUKI HX00367000A BUSH (RANDwacht)
    DE TESTspeld SM-1-2 VAN JUKI HX003730010
    HET VERBINDINGSSTUK VAN JUKI HX003740000
    DE CAMERA VAN JUKI HX003790000 CCD
    HET HOGERE HANDVAT VAN JUKI HX003920010
    JUKI HX003920020 VERMINDERT HANDVAT
    DE MACHT +5V VAN JUKI HX003940000
    DE VOEDING VAN JUKI HX003950000
    DE KRACHTBRON VAN JUKI HX00395000A
    DE VOEDING VAN JUKI HX004050000 (AC+5V/2A-+24V/4A)
    DE SPELDklem VAN JUKI E2255998000 (Y93X04JS902)
    SUB HET VERVOERriem VAN JUKI E2256670000 (KL105)
    DE SUBTRANSPORTBAND VAN JUKI E2256676000
    DE TRANSPORTBANDspoor GR VAN JUKI E2256715000
    ATC VAN JUKI E2256998000 PLAATSENDE SPELD (KP480NO1)
    DE GIDSplaat L VAN JUKI E2258715000
    HOGERE DE PLAATbl VAN JUKI E2259715000
    HOGER DE PLAATcl VAN JUKI E2260715000
    DE GIDSblok ASM VAN JUKI E22607250A0.
    DE GIDSblok ASM VAN JUKI E22607250B0.
    DE GIDSblok R ASM VAN JUKI E2260725AA0.
    BU VAN JUKI E2260855000 PLAAT 1515 VAN DE STOPspeld
    DE VERRE EXPLOITANT VAN JUKI E2260998000 (RP001)
    DE KATROL FRANGE VAN JUKI E2261670000
    DE SPANNINGSkatrol VAN JUKI E22616700A0
    JUKI E2262802000A BEHANDELT BC SCHACHT
    DE SPANNING PUIIEY ASM VAN JUKI E22646700A0
    HET AANPASSEN VAN JUKI E2264802000 BC BREED WORMwiel
    DE SPANNINGSkatrol SP VAN JUKI E2265670000
    BREDE HET AANPASSEN VAN JUKI E2265802000 BC WORM
    HET SPOORplaat RL VAN JUKI E2270725000
    BU VAN JUKI E2270855000 STOPspeld 80
    BU VAN JUKI E2271855000 STOPspeld 40
    HET SPOORgids R VAN JUKI E2272725000
    DE HANDknop ASM VAN JUKI E22728020A0
    BU VAN JUKI E2272855000 STOPspeld 15
    DE TRANSPORTBANDspoor RC VAN JUKI E2273725000
    DE TRANSPORTBANDspoor R ASM VAN JUKI E22737250A0.
    DE STEUNplaat C VAN JUKI E2274725000
    DE VEILIGHEIDSbar VAN JUKI E2275725000
    JUKI E2277802000 DIE B DRAAGT
    OPDRINGER X VAN JUKI E2280725000
    VAN DE DE OPDRINGERScilinder VAN JUKI E2281725000 STEUN XL
    OPDRINGER XL ASM VAN JUKI E22817250A0
    VAN DE DE OPDRINGERScilinder VAN JUKI E2282725000 DE STEUN XR
    DE OPDRINGER XR ASM VAN JUKI E22827250A0.
    HET AVONDMAAL VAN DE DE OPDRINGERScilinder VAN JUKI E2283725000
    DE GREEPplaat B VAN JUKI E2284725000
    DE AANDRIJVINGSriem C VAN JUKI E2288725000
    HET SPOOR VAN DE DE SENSORmontage VAN JUKI E2288802000
    HET SPOORsteun A VAN JUKI E2289802000
    HET SPOORsteun B VAN JUKI E2290802000
    DE STEUN VAN DE HET GEWICHTSsensor VAN JUKI E2291725000
    DE MONTAGE VAN DE HET SPOORsensor VAN JUKI E2291802000 X PLATEERT A
    HET SPOORnoot VAN JUKI E2292802000
    VAN DE DE SENSORmontage VAN JUKI E2294802000 DE PLAATgids
    DE KLEPsteun VAN JUKI E2297725000
    DE GRONDPLAAT B VAN JUKI E2299725000
    DE TERUGKEER SPPING VAN JUKI E2300706000
    HET KARTON VAN JUKI E2300723000 S
    JUKI E23007600A0 HOOFDasm (STD)
    JUKI E2300760AA0 HOOFDasm
    JUKI E2300760BB0 HOOFDasm (STD)
    JUKI E23007800A0 HOOFDasm
    DE Z-AS VAN JUKI E2300998000 HOOGTEmaat (X001)
    DE ASkader VAN JUKI E2301715000 Y
    DE ASkader VAN JUKI E2301721000 Y
    ATC VAN JUKI E2301755000 BASIS
    DE HOOFDbasis ASM VAN JUKI E23017600A0.
    DE CILINDERsteun VAN JUKI E2301780000 BD
    DE CILINDERsteun VAN JUKI E2301780000A BD
    HET STUK C VAN JUKI E2301998000 CAL (X002)
    DE ASsteun FL VAN JUKI E2302715000 Y
    DE MOTORbr ASM VAN JUKI E23027160A0 Y
    DE LINEAIRE MANIER VAN JUKI E2302721000
    DE ASkader R VAN JUKI E2302725000 Y
    DE GIDS VAN JUKI E2302727000 LM (Y)
    DE DIAplaat VAN JUKI E2302755000
    DE DIAplaat ASM VAN JUKI E23027550A0.
    HET SPOORplaat FR VAN JUKI E2302855000 IO
    DE BUFFER R ASM VAN JUKI E23028550B0.
    ATC VAN JUKI E23029980A0 COMPENSATIEwerkgever 7520 ASM X003
    DE ASsteun FL VAN JUKI E2303721000 Y
    DE ASsteun FL ASM VAN JUKI E23037210A0 Y.
    DE GIDS VAN JUKI E2303725000 LM (Y)
    GIDS X VAN JUKI E2303729000 LM (30)
    ATC VAN JUKI E2303755000 SPELD
    DE HOOFDdekking B VAN JUKI E2303760000
    VAN DE DE Y-AS VAN JUKI E2303802000A DE KOP BOLdraad
    HET SPOORplaat RL VAN JUKI E2303855000 IO
    DE ASsteun FR VAN JUKI E2304715000 Y
    DE SCHACHT VAN DE DE TIMINGSriem Y VAN JUKI E2304716000
    DE SCHOKverbinding ASM VAN JUKI E23047190A0
    DE ASsteun FR VAN JUKI E2304721000 Y
    ATC VAN JUKI E2304755000 STEUN
    JUKI E2304760000 KLOPT VERBINDING
    HET SPOORplaat RR VAN JUKI E2304855000 IO
    ATC VAN JUKI E23049980A0 COMPENSATIEwerkgever 7620 ASM X005
    DE STEUN VAN JUKI E2305715000 YM
    DE STEUN ASM VAN JUKI E23057150A0 YM.
    DE STEUN ASM VAN JUKI E23057150B0 YM.
    DE STEUN VAN JUKI E2305721000 YM
    DE STEUN L ASM VAN JUKI E23057210A0 YM. (AC600W)
    DE STEUN R ASM VAN JUKI E2305721AA0 YM. (TS4513N1820E200)
    DE STEUN VAN JUKI E2305725000 YM
    DE STEUN ASM VAN JUKI E23057250A0 YM. (AC800W)
    DE ROTERENDE SCHACHT VAN JUKI E2305760000
    JUKI E2306715000 ETP BUSH
    DE DRAGERbasis ASM VAN JUKI E23067160A0 Y
    DE TIMINGSriem YA VAN JUKI E2306721000
    DE TIMINGSriem VAN JUKI E2306725000 (YA)
    DEKKING 08 VAN JUKI E2306728000 P.P
    DE KIPWAGENschacht VAN JUKI E2306760000
    ATC VAN JUKI E23069980A0 COMPENSEERDE CHEF- (20) ASM X007
    DE KATROLsteun VAN JUKI E2307721000 YA
    DE KATROLsteun ASM VAN JUKI E23077210A0 YA.
    DE KATROLsteun VAN JUKI E2307725000 YA
    DE KATROLsteun ASM VAN JUKI E23077250A0 YA.
    DE TIMINGSriem XB VAN JUKI E2307729000 (30)
    ATC VAN JUKI E2307755000 PLAAT
    DE LENTEhaven VAN JUKI E2307760000 R
    DE Y-AS VAN JUKI E23087000A0 MOTOR ASM
    DE LINEAIRE MANIER VAN JUKI E2308715000
    DE LINEAIRE MANIER A VAN JUKI E2308715A00
    DE KATROL YA VAN JUKI E2308721000
    DE TIMINGSriem VAN JUKI E2308725000 (YB)
    DE DIAplaat VAN JUKI E23087550A0
    DE SCHROEF VAN DE DE DIAschacht VAN JUKI E2308760000
    DE SCHROEF VAN DE DE DIAschacht VAN JUKI E2308760000A (NIEUW HOOFD)

    Contactgegevens
    Ping You Industrial Co.,Ltd

    Contactpersoon: Ms. Becky Lee

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)