Pingel u Industrieel Co., Ltd

                                SMT-de Leverancier van Materiaalvervangstukken &

                                De verwerking en de productie van PCB PCBA

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis ProductenSMT-Voederdelen

Delen 40081910 van de Jukimachine OP cv-HAAK ASM E1201706AA0A/E2203706CA0

Delen 40081910 van de Jukimachine OP cv-HAAK ASM E1201706AA0A/E2203706CA0

    • Juki Machine Parts 40081910 UP CV HOOK ASM E1201706AA0A / E2203706CA0
    • Juki Machine Parts 40081910 UP CV HOOK ASM E1201706AA0A / E2203706CA0
  • Juki Machine Parts 40081910 UP CV HOOK ASM E1201706AA0A / E2203706CA0

    Productdetails:

    Plaats van herkomst: Japan
    Merknaam: JUKI
    Modelnummer: E1201706AA0A/E2203706CA0

    Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

    Min. bestelaantal: 1pcs
    Prijs: Negotiation
    Verpakking Details: Box
    Levertijd: 1-3 dagen
    Levering vermogen: 1000pcs
    Contact nu
    Gedetailleerde productomschrijving
    Delenaantal: E1201706AA0A/E2203706CA0 delennaam: HAAK ASM
    machinemodel: De assemblagemateriaal van PCB van JUKI smt Materiaal: Roestvrij Staal
    Voorwaarde: NIEUW EXEMPLAAR

    De voederdelen 40081910 OMHOOGGAANDE cv-HAAK ASM van Smtassy JUKI
    E1002706000 X-AS PLAATSENDE SPELD B
    E1103706CA0 WIEL 2MM AWM
    E1100706000 WIELschacht
    E1115706CB0 DE VERBINDING ASM VAN DE SLAGhefboom
    E1211706C00A HOGERE DEKKINGShaak
    E1214706000A VOORsteun
    E13037060A0 SGAJE ARN ASN
    E1005706CA0-X-AS HET AANPASSEN STEUN ASM
    E1106706CB0 SCHOMMELINGSplaat 03 ASM
    E1304706CB0A PALINGShuisvesting ASM
    E1307706C00 SPOELschacht 05-08
    E1310706CA0 BANDhouder ASM
    E2112706C00 KURKhaak
    E6804705000 KURK 8-4
    E1202706CA0 HOGERE DEKKING 03 ASM
    E1209706C00 HOGERE DEKKINGSschacht
    E1515706CA0 DE VERBINDING ASM VAN DE SLOThouder

    De Voederdelen van JUKI FTF 12MM
    EEN E3001-706-0A0-X-PLAATSENDE SPELD 12 ASM
    E3005-706-000 MAAK GIDS IN RELIËF
    SM-5030501-SN SCHROEF
    E1102-706-0A0 WIEL 2 ASM
    E1100-706-000 WIELschacht
    NM-6040001-SC NOOT M4
    E3106-706-0A0 SCHOMMELINGSplaat 12 ASM
    E1107-706-000 DE WASMACHINE VAN DE SCHOMMELINGSplaat
    E6350-705-000 PATCHET SP
    E-RING RE-0200000-K0
    E6386-705-000 DE SCHROEF VAN DE BLINDhefboom
    E4901-760-000 DE POLYwasmachine VAN DE SCHUIFduw
    E1111-706-000 DE KURK VAN DE PALhaak
    SM-5030855-SN SCHROEF
    E3115-706-0B0 VERBINDING 12 ASM
    E1116-706-C00 DE SCHACHT VAN DE SLAGhefboom
    E6372-705-000 LINKSCREW
    E1112-706-000-KURKhaak
    E6322-705-000 SPELD
    E6351-705-000 KURK SP
    E6367-705-000 KURKschacht
    E6490-705-000 KRAAG
    E3130-706-00A KURK 12/16-4
    E1211-706-000 HOGERE DEKKINGShaak
    E1212-706-000 HAAKschacht
    E1213-706-000 HAAK SP
    E3214-706-000 VOORsteun 12
    E3303-706-0A0 SCHOKwapen 12 ASM
    E2300-706-000 TERUGKEER SP
    E1301-706-000 SPOEL SP
    E3304-706-0B0-SPOEL DIE 12 ASM HUISVESTEN
    E3310-706-0A0-BAND HPLDER 12 ASM
    E3306-706-000 SPOELschacht
    E3335-706-000 ROL 12/16 VAN DE BANDgids
    E3336-706-000 ROL SH 12 VAN DE BANDgids
    E3400-706-000 GIDSdekking
    SM-1030601-SN SCHROEF M3*0.5L=6
    E6344-705-000 BANDgids
    E3500-706-000 BLOK 12 VAN DE SLOThouder
    E3501-706-0A0-SLOThouder 12
    E6420-705-000 DE SPELD B VAN DE SLOThefboom
    SM-8040402TP SCHROEF M4*0.7L=4
    E-RING RE-0400000-K0
    E3506-706-000 SLOT SP 12

    De Voederdelen van JUKI FTF 16MM
    E1102-706-0A0 WIEL 2 ASM
    E3106-706-0A0 SCHOMMELINGSplaat ASM
    E3115-706-0B0 VERBINDING ASM
    E1112-706-000-KURKhaak
    E4203-706-0AA HOGERE DEKKING 1604 ASM
    E4303-706-0A0 SCHOKwapen 16 ASM
    E4304-706-0B0-SPOEL DIE 16 ASM HUISVESTEN
    E4310-706-0A0-BANDhouder 16 ASM

    De Voederdelen van JUKI FTF 24MM
    E5007-706-000 MAAK GIDSkraag 24 IN RELIËF
    E1102-706-0A0 RIJD 2 ASM
    E5106-706-0B0 VERBIND 24 ASM MET ELKAAR
    E1112-706-000-KURKhaak
    E5203-706-0AA-HOGERE DEKKING 2408 ASM
    E5008-706-000 MAAK GIDSkraag 24 IN RELIËF
    E4303-706-0A0 SCHUD WAPEN 16 ASM
    E5304-706-0B0-SPOEL DIE 24 ASM HUISVESTEN
    E5310-706-0A0-BANDhouder 24 ASM
    E5401-706-000 DE KRAAG VAN DE GIDSdekking
    E6344-705-000 DE KURK &Delen 40081910 van de Jukimachine OP cv-HAAK ASM E1201706AA0A/E2203706CA0Delen 40081910 van de Jukimachine OP cv-HAAK ASM E1201706AA0A/E2203706CA0HET ABSORPTIEVAT VAN DE BANDgids JUKI (CF/CTF) MET RUBBER

    X-AS PLAATSENDE SPELD ASM (FTF)
    Artikelnummer: E1001-706-0A0-A, 8MM
    Artikelnummer: E3001-706-0A0-A, MM. VAN 12/16/24

    X-AS POSITIONGING SPELD B
    Artikelnummer: E1002-706-000

    X-as het aanpassen steun asm. (CTF/ATF)
    Artikelnummer: E1005-706-CA0

    E1102-706-0A0 WIEL 2ASM
    E11027060A0 FF8mm-FF24mm, p-4mm

    E2102-706-0A0 WIEL 4ASM
    E21027060A0 FF8mm-FF24mm, p-4mm

    E1103-706-CA0 WIEL 2MM ASM
    E11037060A0 CTF8X2, ATF8X2

    E2103-706-CA0 WIEL 4MM ASM
    E21037060A0 CTF8X4, ATF8X4

    E1103-706-CB0 WIEL 2MM 03ASM
    E11037060B0 CF8X 2(03), AF8X 2(02)


    SCHOMMELINGSplaat ASM (ATF/CTF)
    Artikelnummer: E1106-706-0A0

    E1112-706-000-KURKhaak
    E1112706000A

    E2112-706-000-KURKhaak 8-4
    E2112706000-a

    E2112-706-C00 KURKhaak 4MM
    E2112706C00 CTF, ATF

    E1112-706-C00 KURKhaak 2MM
    E1112706C00 CTF, ATF


    DIAplaat (ATF8mm)
    Artikelnummer: E1115-706-A00

    HOGERE DEKKING 05 ASM (ATF 8X2)
    Artikelnummer: E1201-706-AA0

    E1202-706-AA0 HOGERE DEKKING 08 ASM
    E1202706AA0 ATF 8X4

    E1203-706-A00 HOGERE DEKKINGSschacht
    E1203706A00-ATF8mm-Speld

    HOGERE DEKKING ASM (3). (CTF8X2 0201)
    Artikelnummer: E1202-706-CA0

    HOGERE DEKKING ASM (5). (CTF8X2 0402)
    Artikelnummer: E1203-706-CA0

    E1209-706-000 HOGERE DEKKINGSschacht
    E1209706000 FF8mm

    E3209-706-000 HOGERE DEKKINGSschacht
    E3209706000 FF12, 16, 24mm
    UM-6030001SN NOOT M3

    E1209-706-C00 HOGERE DEKKINGSschacht
    E1209706C00 CF8mm
    UM-6030001-SN NOOT UM6030001SN M3

    E1211-706-c00-a
    E1211706C00A-CTF-TYPE

    E1211-706-C00
    E1211706C00-ATF-TYPE

    E1211-706-000
    E1211706000 FTF-TYPE

    E1303-706-0A0 SCHOKwapen ASM
    E13037060A0 CF8mm, FF8mm

    E3303-706-0A0 SCHOKwapen 12ASM
    E33037060A0 FF12mm

    E4303-706-0A0 SCHOKwapen 16ASM
    E43037060A0 FF16mm, FF24mm

    E1304-706-0B0 SPOELhuisvesting ASM
    E13047060B0 FF8mm

    E3304-706-0B0-SPOELhuisvesting 12ASM
    E33047060B0A FF12mm

    E4304-706-0B0-SPOELhuisvesting 16ASM
    E43047060B0A FF16mm

    E5304-706-0B0-SPOELhuisvesting 24ASM
    E53047060B0A FF24mm

    HUISVESTING ASM (CTF-8MM)
    Artikelnummer: E1304-706-CA0

    E1307-706-C00 SPOELschacht 05-08
    E1307706C00 CF8mm

    A3139-776-000 DE RING VAN DE SPOELschacht C
    A3139776000 cf.-8mm, FF8/12mm c-CIRCLIP

    E1321-706-C00 DE PLAAT VAN DE BANDhouder
    E1321706C00 cf.-8mm

    E1306-706-C00 DE WASMACHINE VAN DE BANDhouder
    E1306706C00 cf.-8mm

    E1322-706-C00 SCHROEF
    E1322706C00 cf.-8mm

    E1310-706-0A0 BANDhouder ASM
    E13107060A0 8MM WINDT UIT

    E3310-706-0A0-BANDhouder 12ASM
    E33107060A0A 12MM WINDT UIT

    E4310-706-0A0-BANDhouder 16ASM
    E43107060A0A 16MM WINDT UIT

    E5310-706-0A0-BANDhouder 24ASM
    E53107060A0A 24MM WINDT UIT

    E1310-706-CA0 BANDhouder ASM.
    E1310706CA0, CTF 8MM WIND UIT

    E1310-706-C00 BIND HOUDER VAST
    E1310706C00

    E1311-706-C00 TROMMEL WAPEN
    E1311706C00

    E1312-706-C00 TROMMEL WAPEN SH-A
    E1312706C00

    E1404-728-000 SPILschroef
    E1404728000

    E1313-706-C00 TROMMELwapen SH-B
    E1313706C00

    E1314-706-C00 DE VERBINDING VAN DE BANDhouder
    E1314706C00

    E1404-728-000 SPILschroef
    E1404728000

    E1315-706-C00 GIDSplaat
    E1315706C00

    E1317-706-C00 KRAAG
    E1317706C00

    E1404-728-000 SPILschroef
    E1404728000

    E1316-706-C00 FUNCTIEplaat
    E1316706C00

    E1318-706-C00 KRAAG
    E1318706C00

    E1404-728-000 SPILschroef
    E1404728000

    E1323-706-C00 DE HAAK VAN DE DEKKINGSband
    E1323706C00

    ST1020521SN HET ONTTREKKEN VAN SCHROEF
    ST1020521SN

    E1502-706-C00 SH SLOThouder
    E1502706C00

    E1523-706-C00 HEFBOOMnagel
    E1523706C00

    E1524-706-C00 STAPschroef
    E1524706C00

    HOGERE DEKKING ASM (8). (CTF8X4-BANDgids)
    E2203-706-CA0

    E3106-706-0A0 SCHOMMELINGSplaat ASM
    E31067060A0 FF12FS; FF123S; FF122S; FF121S
    (12/16mm) FF16FS; FF163S; FF162S; FF161S

    E5106-706-0A0 SCHOMMELINGSplaat ASM
    E51067060A0 FF121S; FF161S; FF24FS; FF246S
    (24mm) FF245S; FF244S; FF243S; FF241S

    E1106-706-0A0-SCHOMMELINGSplaat ASM
    E11067060A0A FF03HP; FF05HP; FF08HE
    (8mm) FF081E; FF08L1E

    HOGERE DEKKING 1204 ASM (- 1). (12X4MM)
    Artikelnummer: E3203-706-0AA
    E32037060AA

    HOGERE DEKKING 1208 ASM (- 2). (12X8MM)
    Artikelnummer: E3203-706-0AB
    E32037060AB

    HOGERE DEKKING 1212 ASM. (12X12MM)
    Artikelnummer: E3203-706-0AC
    E32037060AC

    E3306-706-000 SPOELschacht
    E3306706000 FF12mm

    E6404-705-000 SPOELschacht B
    E6404705000 FF16mm

    E4009-760-000 SPOELschacht
    E4009760000 FF24mm

    A3139-776-000 DE RING VAN DE SPOELschacht C
    A3139776000 FF8, 12MM C

    RE-0300000-K0 E-RING 3
    RE0300000K0 FF16, 24MM EURO

    GEWICHT-0320002-KF WASMACHINE
    WT0320002KF FF8, 12, 16mm

    SM-5030555-SC SCHROEF M3×0.3 L=5
    SM5030555SC FF8, 12, 16, 24MM M3

    HOGERE DEKKING 1604 ASM (- 1). (16X4MM)
    Artikelnummer: E4203-706-0AA, E42037060AA

    HOGERE DEKKING 1608 ASM (- 2). (16X8MM)
    Artikelnummer: E4203-706-0AB, E42037060AB

    HOGERE DEKKING 1612 ASM. (16X12MM)
    Artikelnummer: E4203-706-0AC, E42037060AC


    HOGERE DEKKING 2408 ASM (- 2). (24X8MM)
    Artikelnummer: E5203-706-00A, E520370600A

    HOGERE DEKKING 2412 ASM (- 3). (24X12-MM.)
    Artikelnummer: E5203-706-0AB, E520370600AB

    HOGERE DEKKING 2416 ASM - (4). (24X16-MM.)
    Artikelnummer: E5203-706-0AC, E520370600AC

    HOGERE DEKKING 2424 ASM - (4). (24X24-MM.)
    Artikelnummer: E5203-706-0AD, E520370600AD

    E6203-706-0AC HOGERE DEKKING 32X32ASM
    E62037060AC

    E6203-706-0AB HOGERE DEKKING 32X6ASM
    E62037060AB

    E6203-706-0AA HOGERE DEKKING 32X12ASM
    E62037060AA

    E7203-706-0AC HOGERE DEKKING 44X44ASM
    E72037060AC

    E7203-706-0AB HOGERE DEKKING 44X16ASM
    E72037060AB

    E7203-706-0AA HOGERE DEKKING 44X12ASM
    E72037060AA

    E6310-706-0A0-BANDhouder FF32ASM
    E63107060A0A 32MM WINDT UIT ZWART-PLASTIEK

    E7310-706-0A0-BANDhouder FF44ASM
    E73107060A0A 44MM WINDT UIT ZWART-PLASTIEK

    E8310-706-0A0-BANDhouder FF56ASM
    E83107060A0A 56MM WINDT UIT ZWART-PLASTIEK

    KURK 8×2 (ATF, CTF, FTF)
    Artikelnummer: E6822-705-000, E6822705000

    E1321-706-AA0 drukrol asm
    E1321706AA0 ATF

    E1321-706-A00 drukrol
    E1321706A00

    E1324-706-A00 het wapen van de drukrol
    E1324706A00

    E1326-706-A00 rolblad
    E1326706A00

    Sm-4030501-Sc Serew M3×0.5 L=5
    SM4030501SC

    E1322-706-A00 rolschacht
    KE1322706A00

    Sm-1030501-Sc Serew M3 L=5
    SM1030501SC

    E1322-706-A00 rolschacht
    E1322706A00

    E1325-706-A00 VERBINDINGSSTUK
    E1325706A00

    Sm-1031001-Sc Serew M3×0.5 L=10
    SM1031001SC

    E1323-706-A00 rol SP
    E1323706A00

    E3115-706-0B0 VERBINDINGSams PITCH=2, FF12/16MM
    E1116-706-C00 DE SCHACHT VAN DE SLAGhefboom
    E6372-706-C00 VERBINDINGSschroef
    E6490-705-000 KRAAG
    SM-5030555-SC SCHROEF M3X0.5, L=5
    E4115-706-0B0 VERBINDING 12/16MM NS ASM PITCH=4, FF12/16MM

    VERBINDING ASSY. 24ASM (FF24mm)
    Artikelnummer: E5115-706-0B0, E51157060B0

    Van de bandhouder 84N (KE750) UIT SPOEL 8/12/16MM
    Artikelnummer: E6374-705-000, E6374705000


    VAN DE BANDgids (KE750 24MM) DE HOGERE DEKKING ASM
    VOEDERke750 8MM PLAT-SPELD
    VOEDER KE750 8MM BINNENspoel MET MAGNEET
    De VOEDER KE750 8MM SPRINGWe kan allerlei de Voederdelen van JUUKI leveren CTF 8MM
    E1002706000 X-AS PLAATSENDE SPELD B
    E1103706CA0 WIEL 2MM AWM
    E1100706000 WIELschacht
    E1115706CB0 DE VERBINDING ASM VAN DE SLAGhefboom
    E1211706C00A HOGERE DEKKINGShaak
    E1214706000A VOORsteun
    E13037060A0 SGAJE ARN ASN
    E1005706CA0-X-AS HET AANPASSEN STEUN ASM
    E1106706CB0 SCHOMMELINGSplaat 03 ASM
    E1304706CB0A PALINGShuisvesting ASM
    E1307706C00 SPOELschacht 05-08
    E1310706CA0 BANDhouder ASM
    E2112706C00 KURKhaak
    E6804705000 KURK 8-4
    E1202706CA0 HOGERE DEKKING 03 ASM
    E1209706C00 HOGERE DEKKINGSschacht
    E1515706CA0 DE VERBINDING ASM VAN DE SLOThouder

    De Voederdelen van JUKI FTF 12MM
    EEN E3001-706-0A0-X-PLAATSENDE SPELD 12 ASM
    E3005-706-000 MAAK GIDS IN RELIËF
    SM-5030501-SN SCHROEF
    E1102-706-0A0 WIEL 2 ASM
    E1100-706-000 WIELschacht
    NM-6040001-SC NOOT M4
    E3106-706-0A0 SCHOMMELINGSplaat 12 ASMDelen 40081910 van de Jukimachine OP cv-HAAK ASM E1201706AA0A/E2203706CA0
    E1107-706-000 DE WASMACHINE VAN DE SCHOMMELINGSplaat
    E6350-705-000 PATCHET SP
    E-RING RE-0200000-K0
    E6386-705-000 DE SCHROEF VAN DE BLINDhefboom
    E4901-760-000 DE POLYwasmachine VAN DE SCHUIFduw
    E1111-706-000 DE KURK VAN DE PALhaak
    SM-5030855-SN SCHROEF
    E3115-706-0B0 VERBINDING 12 ASM
    E1116-706-C00 DE SCHACHT VAN DE SLAGhefboom
    E6372-705-000 LINKSCREW
    E1112-706-000-KURKhaak
    E6322-705-000 SPELD
    E6351-705-000 KURK SP
    E6367-705-000 KURKschacht
    E6490-705-000 KRAAG
    E3130-706-00A KURK 12/16-4
    E1211-706-000 HOGERE DEKKINGShaak
    E1212-706-000 HAAKschacht
    E1213-706-000 HAAK SP
    E3214-706-000 VOORsteun 12
    E3303-706-0A0 SCHOKwapen 12 ASM
    E2300-706-000 TERUGKEER SP
    E1301-706-000 SPOEL SP
    E3304-706-0B0-SPOEL DIE 12 ASM HUISVESTEN
    E3310-706-0A0-BAND HPLDER 12 ASM
    E3306-706-000 SPOELschacht
    E3335-706-000 ROL 12/16 VAN DE BANDgids
    E3336-706-000 ROL SH 12 VAN DE BANDgids
    E3400-706-000 GIDSdekking
    SM-1030601-SN SCHROEF M3*0.5L=6
    E6344-705-000 BANDgids
    E3500-706-000 BLOK 12 VAN DE SLOThouder
    E3501-706-0A0-SLOThouder 12
    E6420-705-000 DE SPELD B VAN DE SLOThefboom
    SM-8040402TP SCHROEF M4*0.7L=4
    E-RING RE-0400000-K0
    E3506-706-000 SLOT SP 12

    De Voederdelen van JUKI FTF 16MM
    E1102-706-0A0 WIEL 2 ASM
    E3106-706-0A0 SCHOMMELINGSplaat ASM
    E3115-706-0B0 VERBINDING ASM
    E1112-706-000-KURKhaak
    E4203-706-0AA HOGERE DEKKING 1604 ASM
    E4303-706-0A0 SCHOKwapen 16 ASM
    E4304-706-0B0-SPOEL DIE 16 ASM HUISVESTEN
    E4310-706-0A0-BANDhouder 16 ASM

    De Voederdelen van JUKI FTF 24MM
    E5007-706-000 MAAK GIDSkraag 24 IN RELIËF
    E1102-706-0A0 RIJD 2 ASM
    E5106-706-0B0 VERBIND 24 ASM MET ELKAAR
    E1112-706-000-KURKhaak
    E5203-706-0AA-HOGERE DEKKING 2408 ASM
    E5008-706-000 MAAK GIDSkraag 24 IN RELIËF
    E4303-706-0A0 SCHUD WAPEN 16 ASM
    E5304-706-0B0-SPOEL DIE 24 ASM HUISVESTEN
    E5310-706-0A0-BANDhouder 24 ASM
    E5401-706-000 DE KRAAG VAN DE GIDSdekking
    E6344-705-000 BANDgids

    De voederprestaties zullen zonder juist onderhoud degraderen. Het regelmatige schoonmaken, de smering, en de kaliberbepaling zijn essentieel. De voederverwaarlozing zal leiden tot:
    1. Mispicking van delen
    2. Misplaatstheid van delen
    3. „Tombstoning“ van delen
    4. Weggeknipte delen

    Contactgegevens
    Ping You Industrial Co.,Ltd

    Contactpersoon: Ms. Becky Lee

    Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)