Pingel u Industrieel Co., Ltd

                                SMT-de Leverancier van Materiaalvervangstukken &

                                De verwerking en de productie van PCB PCBA

Thuis
Producten
Over ons
Fabrieksreis
Kwaliteitscontrole
Contacteer ons
Vraag een offerte aan
Thuis Productende oppervlakte zet delen op

JUKI KE2070 2080 FX-3 X MAGNETISCHE SCHAAL X SENOR-EENHEID 40044531 SANKYO PSLH018

JUKI KE2070 2080 FX-3 X MAGNETISCHE SCHAAL X SENOR-EENHEID 40044531 SANKYO PSLH018

JUKI KE2070 2080 FX-3 X MAGNETIC SCALE X SENOR UNIT 40044531 SANKYO PSLH018

Productdetails:

Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: JUKI
Certificering: ISO
Modelnummer: SANKYO PSLH018

Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:

Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Negotiable price
Verpakking Details: Box
Levertijd: 1 dag
Levering vermogen: Groot in voorraden
Contact nu
Gedetailleerde productomschrijving
onderdeelnummer: 40044531 Delenmodel: SANKYO PSLH018
delennaam: Magnetische Schaal Materiaal: Roestvrij Staal
funcation: JUKI KE2070 Flexibele Mounter Garantie: 1 jaar
Voorraden: Met voorraden

JUKI KE2070 2080 FX-3 X MAGNETISCHE SCHAAL X SENOR-EENHEID 40044531 SANKYO PSLH018

JUKI 2070 X Sankyo B111133 PSLH018

SONY MJ620-T02 MJ620-T10 MJ620-T09 PN 40066654

Magnescale MJ620-T10

MAGNETISCHE SCHAALinlasser P/N 40066654

JUKI2050/2060 (40066654)

DE MAGNETISCHE SCHAAL INTERpolator 40066654 VAN JUKI 2050(2060)

JUKI SL710-0080L0019 PN: 40003273 40003274 Magnescale

DE MAGNETISCHE SCHAAL 2050 X 40003274 VAN JUKI (SL700-80L19)

JUKI 2050 Y 40003272 MAGNETISCHE SCHAAL Y (M) (SL700-95)

40003273 MAGNETISCHE SCHAAL Y (L) (SL700-105)

JUKI 750/760 SONY PL82-7T03

SONY PL82-7T02 SONY PL80

SONY PL22-AF (T09) SONY PL20

2050/2060 SONY PL101-RT12 PL101--RT07 PN 40003271

JUKI FX-1R SANKYO PSLH015 40044416 SENSOR_UNIT

JUKI FX-1R SANKYO PSLH017 40044418 SENSOR_UNIT

JUKI KE2070/2080/FX-3 MAGNETISCHE DE SCHAALy SENOR EENHEID 40044532 SANKYO PSLH019 VAN Y

JUKI KE2070 2080 FX-3 X MAGNETISCHE SCHAAL X SENOR-EENHEID 40044531 SANKYO PSLH018

JUKI 2050/2060 JAAR SONY PL101-RT07

JUKI 2050/2060 YL SONY PL101-RT03

JUKI 2050/2060 X SONY PL101-RT04

40003269 MAGNETISCHE SCHAAL X HOOFDkabel

40003270 MAGNETISCHE SCHAALyl HOOFDkabel

40003271 DE MAGNETISCHE HOOFDkabel VAN SCHAALjaren

X-DOCTORANDUS IN DE EXACTE WETENSCHAPPEN 40001686 STEUN ASS'Y

Y-DOCTORANDUS IN DE EXACTE WETENSCHAPPEN 40001687 STEUN L ASS'Y

Y-DOCTORANDUS IN DE EXACTE WETENSCHAPPEN 40001688 STEUN R ASS'Y

DE BUISdekking VAN JUKI E3630750000

HET STUK ASM VAN JUKI E36417210A0 CAL. (740)

HET STUK B VAN JUKI E3642721000 VCS CAL

JUKI E3650725BA0 HMS ASM. (760)

PIJP BINNEN 1 VAN JUKI E3650729000

DE HOUDER VAN JUKI E3651725000 HMS (750)

DE PIJPschuif 501 VAN JUKI E3651729000

DE HOUDER VAN JUKI E3652725000 HMS (760)

DE DE PIJPlente 1 VAN JUKI E3652729000

DE PIJP BINNENspeld VAN JUKI E3653729000

DE PIJP ASM VAN JUKI E3654729000. 502

DE PIJPschuif 503 VAN JUKI E3655729000

DE PIJPschuif 504 VAN JUKI E3656729000

PIJP BINNEN 2 VAN JUKI E3657729000

DE PIJPschuif 505 VAN JUKI E3658729000

DE DE PIJPlente 2 VAN JUKI E3659729000

DE PIJPschuif 506 VAN JUKI E3660729000

DE PIJPschuif 507 VAN JUKI E3661729000

SCHUIF 508 VAN JUKI E3662729000 NOZZLI

DE PIJPschuif 502 CVS VAN JUKI E3663729000

DE PIJPschuif 500-2 VAN JUKI E3668729000

DE PIJPschuif 500CVS VAN JUKI E3669729000

DE DE PIJPlente 3 VAN JUKI E3670729000

PIJP BINNEN 3 VAN JUKI E3677729000

DE PIJPschuif 510 VAN JUKI E3678729000

DE PIJPschuif 511 VAN JUKI E3679729000

DE PIJP BINNENspeld VAN JUKI E3680729000

DE PIJP VAN JUKI E3681729000 G BINNEN

DE PIJPschuif VAN JUKI E3684729000 G

DE PIJPspeld VAN JUKI E3685729000 G

DE PIJP BINNENspeld VAN JUKI E3686729000 G

DE LENTE VAN DE DE PIJPschuif VAN JUKI E3687729000 G

DE DE PIJP VOCHTIGERE LENTE VAN JUKI E3688729000 G

DE RING VAN JUKI E3689729000 GRIPER E

JUKI E37007150A0 VCS ASM. (STA)

JUKI E37007250B0 VCS (0.4BGA) ASM.

DE VCS-KLAP VAN JUKI E3700727DA0 KALIBER

DE AUTOMAATcontrole ASM VAN JUKI E3700780BA0 (STD2)

HET LICHAAMSeenheid VAN JUKI E37017000A0 TCL

MODEL DE NAAMplaat VAN JUKI E3701706000

DE BASIS VAN JUKI E3701715000 VCS

DE CAMERAsteun A VAN JUKI E3701721000 VCS

DE CAMERAsteun A VAN JUKI E3701725000 VCS

DE CAMERAeenheid ASM VAN JUKI E37017250A0. 9010VCS

DE CAMERAsteun VAN JUKI E3702715000 VCS

LICHTE DE BASISnagel VAN JUKI E3702721000

DE DEKKING VAN JUKI E3703715000 VCS

DE LICHTE BASIS VAN JUKI E3703721000

DE LENZEN VAN JUKI E3703755000 BOC

DE HOGE MAAT VAN JUKI E3704700000

DE VERSPREIDER VAN JUKI E3704715000 VCS

DE DEKKINGSglas VAN JUKI E3704721000

HET VERBINDINGSSTUK VAN JUKI E3705715000 VCS

DE VANGST VAN JUKI E3705721000

HET STADIUMglas VAN JUKI E3706700000

DE RAAD ASM VAN JUKI E3706715000.

DE VERSPREIDER A1 VAN JUKI E3706721000 VCS

DE VERSPREIDER A1 VAN JUKI E3706725000 VCS

DE VERSPREIDER A2 VAN JUKI E3707721000 VCS

DE LICHTE STEUN VAN JUKI E3708725000 BGA

DE VERSPREIDERdekking VAN JUKI E3709725000

DE SPANNING BUSH VAN JUKI E3720700000

TLC VAN JUKI E3723700000 LENS

TLC VAN JUKI E3734700000 WIG Y0.1

TLC VAN JUKI E3735700000 WIG Y0.3

TLC VAN JUKI E3736700000 WIG Y0.5

JUKI E37507250B0 VCS (CSP) ASM

DE CAMERAsteun B VAN JUKI E3751725000 VCS

DE LICHTE NAGEL VAN JUKI E3752721000 VCS

JUKI E37527250A0 VCS (CSP-BLAUW) ASM

DE VERSPREIDER B1 VAN JUKI E3753721000 VCS

DE VERSPREIDER B2 VAN JUKI E3754721000 VCS

JUKI E37547210A0 9010 0.3VCS (ASM)

DE CAMERAsteun VAN JUKI E3761725000 CSP

VAN JUKI E37617250A0 VCS (CSP) DE CAMERAeenheid 0,3

DE LICHTE NAGEL VAN JUKI E3762725000 CSP

DE VERSPREIDER VAN JUKI E3763725000 CSP

DE VERSPREIDERdekking VAN JUKI E3764725000 CSP

DE LICHTE STEUN VAN JUKI E3765725000 CSP

DE VERSPREIDEReenheid VAN JUKI E37817000A0 TCL

JUKI E38007210A0 OCC ASM.

JUKI E38007250A0 OCC ASM.

JUKI E38007270A0 OCC ASM

DE CAMERAeenheid ASM VAN JUKI E38008020A0.

DE CAMERAeenheid ASM VAN JUKI E38017210A0.

DE CAMERAeenheid ASM VAN JUKI E38017250A0.

CRT STEUN VAN JUKI E3801750000

DE VOEDER BASSE ASM VAN JUKI E38017600A0 TF

DE CAMERAsteun VAN JUKI E3802721000

U VAN DE DE CAMERAsteun VAN JUKI E3802725000

CRT BASIS VAN JUKI E3802750000

DE SPELD VAN DE PALsp VAN JUKI E3802760000

DE LICHTE EENHEID ASM VAN JUKI E38028020B0.

DE LENShouder VAN JUKI E3803721000

DE PAL VAN JUKI E3803760000 SPELDT A

JUKI E3804721000 OCC VOORZIET A VAN EEN VULSTUK

DE LENSfilter VAN JUKI E3804727000

DE TANDschacht VAN JUKI E3804760000

DE WIG B VAN JUKI E3805721000 OCC

JUKI E3805750000 T? C HOUDER A

DE WASMACHINE VAN JUKI E3805760000

DE WIG C VAN JUKI E3806721000 OCC

DE LICHTE FILTER VAN JUKI E3806727000

JUKI E3806750000 T? C HOUDER B

DE TAND VAN JUKI E3806760000

DE WIG D VAN JUKI E3807721000 OCC

DE PAL VAN JUKI E3807760000

DE PLAAT VAN DE DE LENSgreep VAN JUKI E3808721000

DE LICHTE FILTER ASM VAN JUKI E38087270A0

DE PALspeld B VAN JUKI E3808760000

DE HOUDER VAN JUKI E3809721000 HMS

DE CAMERAsteun D VAN JUKI E3809725000

HET AANPASSEN VAN JUKI E3809760000 PLAAT

LICHTE DE EENHEIDSsteun VAN JUKI E3810721000

HET AANPASSEN VAN JUKI E3810760000 BLOK

DE LICHTE EENHEID L ASM VAN JUKI E38117250A0.

LICHTE DE EENHEIDSsteun L VAN JUKI E3812725000

DE ZONDERLINGE SCHACHT VAN JUKI E3812760000

VAN DE DE SPIEGELdoos VAN JUKI E38137250A0 DE STEUN ASM.

DE OMSCHAKELINGSblok VAN JUKI E3813760000

DE CILINDERbasis VAN JUKI E3814760000

HET BLOK VAN JUKI E3815760000

DE BELLENbasis VAN JUKI E3816760000

DE SPELD VAN JUKI E3818760000 SW

DE SCHAKELAAR PRESSER VAN JUKI E3819760000

SH HET WERKdekking VAN JUKI E3820760000

DE LICHTE EENHEID R ASM VAN JUKI E38217250A0.

JUKI E3821760000 PAST PLAAT AAN

DE SENSORsteun VAN JUKI E3821802000 BM

LICHTE DE EENHEIDSsteun R VAN JUKI E3822725000

LICHTE DE EENHEIDSsteun VAN JUKI E3823725000

HET WERKdekking VAN JUKI E3823760000

JUKI E3824760000 VERBINDT A

DE VERBINDING B VAN JUKI E3825760000

HET WAPEN VAN JUKI E3826760000

DE VRIJE VERBINDING VAN JUKI E3827760000

DE SPOELas VAN JUKI E3829760000

DE SPOELkraag A VAN JUKI E3830760000

DE SPOEL VAN JUKI E3831760000

DE BANDhouder C VAN JUKI E3832760000

SH LIJST PRESSER VAN JUKI E3833760000

DE SPOEL PRESSER VAN JUKI E3834760000

DE BAND PRESSER VAN JUKI E3835760000

DE INGANG VAN JUKI E3836760000 LEIDT A

DE INGANGSgids B VAN JUKI E3837760000

JUKI E3838760000 DIE GIDS UITWERPEN

DE SPOELsteun VAN JUKI E3839760000

DE SPOELhaak VAN JUKI E3840760000

DE KANT VAN JUKI E3841760000 STEUNT A

VAN DE DE CASSETTEdrager VAN JUKI E38417600A0 T HET KADER ASM (

DE ZIJsteun B VAN JUKI E3842760000

DE RUGGESTEUN VAN JUKI E3843760000

DE BANDpresser KURK VAN JUKI E3844760000

DE PLAATSENDE DEKKING VAN JUKI E3845760000

DE PLAATSENDE SCHACHT VAN JUKI E3846760000

U VAN DE DE PALklauw VAN JUKI E3848760000

DE SCHOKplaat VAN JUKI E3849760000 (16/24)

JUKI E38507150A0 BOC ASM. (STA)

JUKI E3850715AA0 BOC ASM. (STAL)

DE KURK SP VAN JUKI E3850760000 (16/24)

HET BLOK VAN DE DE LENSgreep VAN JUKI E3851715000

DE LICHTE EENHEID ASM VAN JUKI E38517210A0.

DE STEUN VAN JUKI E3851750000A ONDERWIJST CAMERA

DE SPOEL SP VAN JUKI E3851760000 (16/24)

DE PLAAT VAN DE DE LENSgreep VAN JUKI E3852715000

DE STEUN VAN DE DE SPIEGELdoos VAN JUKI E3852721000

VAN DE DE SPIEGELdoos VAN JUKI E38527210A0 DE STEUN ASM.

DE STEUN VAN DE DE SPIEGELdoos VAN JUKI E3852725000

HET WERKdekking SP VAN JUKI E3852760000

DE CAMERAblok VAN JUKI E3853715000 CCD

DE SPIEGELdoos VAN JUKI E3853721000

DE SPIEGELdoos VAN JUKI E3853725000

DE BANDpresser SP-A VAN JUKI E3853760000

DE CAMERAdekking VAN JUKI E3854715000 BOC

DE SPIEGELkussen VAN JUKI E3854721000

DE BAND PRESSER SP-B VAN JUKI E3854760000

Contactgegevens
Ping You Industrial Co.,Ltd

Contactpersoon: Ms. Becky Lee

Direct Stuur uw aanvraag naar ons (0 / 3000)