Huis > producten > SMT-Pijp > 1.8mm Mondstuk voor van het de Plaatsingsmateriaal H08M van FUJI NXT de HOOFDEN R19-018-155 AA8LW07
1.8mm Mondstuk voor van het de Plaatsingsmateriaal H08M van FUJI NXT de HOOFDEN R19-018-155 AA8LW07
Productgegevens
Plaats van herkomst: Japan
Merknaam: FUJI
Certificering: ISO
Modelnummer: R19-018-155
Betalings- en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1pcs
Prijs: Price Negotiations
Verpakking Details: Box
Levertijd: Met voorraden
Betalingscondities: T / T, Paypal
Levering vermogen: Levering op lange termijn
Krijg Beste Prijs
Productgegevens
Markeren:
NEEM PIJP OP
Oogst en plaatspijp
Delenaantal:
AA8LW07
delennaam:
Smtpijp 1.8mm
Materiaal:
Keramiek
Voorwaarde:
Oorspronkelijk Nieuwe Nieuw en Exemplaar
machinemodel:
De Oppervlakte van FUJI AIM zet Technologiesysteem op
Functie:
Gebruik voor SMD-Component
Delenaantal:
AA8LW07
delennaam:
Smtpijp 1.8mm
Materiaal:
Keramiek
Voorwaarde:
machinemodel:
Functie:
Gebruik voor SMD-Component
Productbeschrijving
IPH - 3431 FUJI IP SMT PIJP - SS PIJP Ø 1,0
IPH - 3421 FUJI IP SMT PIJP - S-PIJP Ø 1,3
IPH - 3411 FUJI IP SMT PIJP - M-PIJP Ø 2,5
IPH - 3401 FUJI IP SMT PIJP - L-PIJP Ø 4,0
IPH - 4511 FUJI IP SMT PIJP - LL-PIJP Ø 7,0 (MET GLB)
IPH - 4520 IP - LL-PIJP Ø 10,0 (MET GLB)
IPH - 4531 IP - LL-PIJP Ø 15,0 (MET GLB)
IPH - 4541 IP - LL-PIJP Ø 20,0 (MET GLB)
AKPH - 2051 IP2 - (VASTE) SS Ø 1,0
AKPH - 2031 IP2 - (VAST) S Ø 1,3
AKPH - 2041 IP2 - (VAST) M Ø 2,5
AKPH - 2061 IP2 - (VAST) L Ø 4,0
AQNA - 3130/39 IP3 - (VASTE) Ø 1,3 (31 x 31mm)
AQNA - 3140/49 IP3 - (VASTE) Ø 1,8 (31 x 31mm)
AQNA - 3150/59 IP3 - (VASTE) Ø 2,5 (31 x 31mm)
AQNA - 3160/69 IP3 - (VASTE) Ø 3,7 (31 x 31mm)
AQNA - 3170 IP3 - (VASTE) Ø 7,0 (31 x 31mm)
AQNA - 3180 IP3 - (VASTE) Ø 10,0 (52 x 52mm)
AQNA - 3190 IP3 - (VASTE) Ø 15,0 (62 x 62mm)
AQNA - 3200/01 IP3 - (VASTE) Ø 20,0 (102 x 102mm)
AQNA - 3290/95 IP3 - (VASTE) Ø 3,7 (52 x 52mm)
AQNA - 3300/04 IP3 - (VASTE) Ø 7,0 (52 x 52mm)
AQNA - 3310/14 IP3 - (VASTE) Ø 10,0 (62 x 62mm)
AQNA - 3320/24 IP3 - (VASTE) Ø 15,0 (102 x 102mm)
AQNA - 3330/34 IP3 - (VASTE) Ø 6,5 (52 x 52mm)