SIEMENS DPP480-24-3 AC-DC stroomvoorzieningen DPP480-24-3 serie SMT onderdelen
Productgegevens
Plaats van herkomst: Duitsland
Merknaam: Siemens
Certificering: ISO CE
Modelnummer: DPP480-24-3
Betalings- en verzendvoorwaarden
Min. bestelaantal: 1
Prijs: Onderhandelbaar
Verpakking Details: Kartonnen verpakking
Levertijd: 1-3 dagen
Betalingscondities: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Levering vermogen: 100per/Month
Krijg Beste Prijs
Productgegevens
Markeren:
DPP480-24-3
SIEMENS AC-DC stroomvoorzieningen
DPP480-24-3 SMT Onderdelen
Brandnaam:
SIEMENS
Deelnummer:
DPP480-24-3
Voorwaarde:
Nieuwe oorsprong/gebruikte oorsprong
Precisie:
Hoog nauwkeurig.
Gebruik:
Siemens machine
Voorraad:
Met voorraden
Brandnaam:
SIEMENS
Deelnummer:
DPP480-24-3
Voorwaarde:
Precisie:
Hoog nauwkeurig.
Gebruik:
Siemens machine
Voorraad:
Met voorraden
Productbeschrijving
Reeks DPP
Model DPP-3PH
Merken TDK-Lambda
Elektrische kenmerken
Invoer 3 fasen
Invoerspanningsbereik [AC] 340 tot en met 575 Vac
Invoerspanningsbereik [DC] 480 tot en met 820 Vdc
Efficiëntie 90% type.
Nominale uitgangsspanning [DC] 24Vdc
Uitgangsspanningsbereik [DC] 22.5 tot en met 28.5 Vdc
Maximale uitgangsstroom 20A
Maximaal uitgangsvermogen 480 W